Do dnia 29 marca bukmacher zwiększa depozyt dla swoich graczy. Ponieważ wystarczy dokonać wpłaty za minimum 20 PLN, aby otrzymać bonus 50 % depozytu na grę w sportach wirtualnych.

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. Jednak nie można zapominać, że ta akacja promocyjna trwa do 29 marca do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Promocja polega na dokonaniu wpłaty. Bukmacher przyzna 50% bonusu w zależności od dokonać depozytu na zakłady ze sportów wirtualnych. Minimalna kwota jaka może wziąć udział w tej promocji to 20 PLN. Natomiast maksymalnie można otrzymać od bukmachera 100 PLN.

Freebet od bukmachera Etoto bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jednak nie można zapominać, że na każdego gracza przysługuje jedynie jeden bonus. Bukmacher LVbet skrupulatnie będzie to pilnował żeby nie było naruszeń.

Otrzymaną gotówkę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymanym bonusem. Jednak na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDodatkowy bonus na wygraną na FAME od LvBet
Następny artykułWygraj bilet na spotkanie AS Roma – Juventus Turyn z Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!