Przed nami już trzeci w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy – Wimbledon. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet oferuje dla swoich graczy promocję, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty może wziąć udizał w tej akcji.

Promocja dostępna jest dla graczy w dniach trwania Wimbledonu, czyli od 1 lipca do 14 lipca. Co istotne swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Należy jednak pamiętać, że bukmacher dopuszcza jedynie kupony, na których znajdują się jedynie zdarzenia z oferty na Wimbledon. Natomiast kupon musi zostać zagrany JEDYNIE z aplikacji mobilnej bukmachera.

Jeżeli nie posiadasz aplikacji bukmachera LvBet, to możesz ją pobrać ze strony operatora. Te proces nie zajmie Ci dużo czasu.

darmowa kasa za rejestrację bez depozytu

W tej akcji dopuszczalne są jedynie zdarzenia:zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi.

Podczas te promocji bukmacher nie określa minimalnej jak i maksymalnej kwoty, ale kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną o 14%.

Promocja dla nowych graczy bukmachera LvBet

Warto jest pamiętać, że ten operator dla nowych graczy oferuje bonus i to bez dokonania depozytu w wysokości 20 PLN. Wystarczy założyć nowe konto, aby cieszyć się z darmowej gotówki.

Natomiast graczy, który dokona dwóch pierwszych wpłat może liczyć na łączny bonus w wysokości nawet 1500 PLN.


Legalny bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.