Przed nami już trzeci w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy – Wimbledon. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet oferuje dla swoich graczy promocję, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty może wziąć udizał w tej akcji.

Promocja dostępna jest dla graczy w dniach trwania Wimbledonu, czyli od 1 lipca do 14 lipca. Co istotne swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Należy jednak pamiętać, że bukmacher dopuszcza jedynie kupony, na których znajdują się jedynie zdarzenia z oferty na Wimbledon. Natomiast kupon musi zostać zagrany JEDYNIE z aplikacji mobilnej bukmachera.

Jeżeli nie posiadasz aplikacji bukmachera LvBet, to możesz ją pobrać ze strony operatora. Te proces nie zajmie Ci dużo czasu.

darmowa kasa za rejestrację bez depozytu

W tej akcji dopuszczalne są jedynie zdarzenia:zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi.

Podczas te promocji bukmacher nie określa minimalnej jak i maksymalnej kwoty, ale kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną o 14%.

Promocja dla nowych graczy bukmachera LvBet

Warto jest pamiętać, że ten operator dla nowych graczy oferuje bonus i to bez dokonania depozytu w wysokości 20 PLN. Wystarczy założyć nowe konto, aby cieszyć się z darmowej gotówki.

Natomiast graczy, który dokona dwóch pierwszych wpłat może liczyć na łączny bonus w wysokości nawet 1500 PLN.


Legalny bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus nawet powyżej 200 PLN od bukmachera TOTALBet
Następny artykułZwrot stawki za przegrany na kupon na ESL One Kolonia 2019
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!