Bukmacher STS zmniejsza ryzyko dla nowych graczy, którzy dokonają rejestracji konta u tego operatora w dniach 20 – 21 marca. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 200 PLN.

Załóż konto i zawieraj kupony u bukmachera

Załóż konto i zawieraj kupony u bukmachera

W promocji mogą wziąć udział tylko Ci gracze, którzy założą konto u bukmachera STS w dniach 20 – 21 marca.

Ta akcja promocyjna polega na założeniu konta u bukmachera STS i dokonaniu zakład. Jednak trzeba podkreślić, że kupon musi zostać zawarty za środki własne, wykluczone jest granie środkami bonusowymi. Kupon, zaś musi zostać rozliczony najpóźniej 24.03.2019 roku do godziny 23:59.

Mamy wybór jaki wybierzemy kupon, bowiem bukmacher STS dopuszcza zawarcie kuponów pojedynczych jak i wielozdarzeniowych. Jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Jednak maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przez nami spotkania kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy, gdzie to swój pojedynek rozegra chociażby reprezentacja Polski, która na wyjeździe zmierzy się z Austrią.

Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczania kuponu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułBonus za depozyt od bukmachera. Nawet do 500 PLN
Następny artykułPromocja dla nowych graczy z bukmacherem Totalbet na kwalifikacje EURO 2020
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!