Specjalna akcje promocyjna wszystkim graczom na sam start oferuje bukmacher STS online. Typerzy, którzy dokonają rejestracji konta już na początek mogą liczyć na ekstra środki w rożnego rodzaju bonusy.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Podstawa czynność, jaka należy wykonać jest to rejestracja konta. Ta czynność należy zrobić.ma stronie www.STS.pl. A Cały proces rejestracji potrwa zaledwie kilka chwil.

Lecz na uwadze trzeba mieć to, iż konieczne jest podanie specjalnego kodu promocyjnego–>> BETONLINE w formularz rejestracyjnym. A pamiętać trzeba,.iż jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Ekstra kasa za depozyt

Warto wiedzieć, że już po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma darmowe środki w wysokości dokonanej wpłaty do 300 PLN:

Przykład: Gracz dokonał depozytu w wysokości 200 PLN. Taka sama kwotę otrzyma w prezencie od bukmacher STS. Łącznie typer będzie posiadał 400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

A to nie wszystko, ponieważ każdy użytkownik po dokonaniu drugiego i trzeciego depozytu otrzyma premie o wartości 50% wpłaty odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN.

Betfan najnowszy kod promocyjny

Jednak to nie wszystko co bukmacher STS online posiada. Bowiem każdy pierwszy kupon kolejno z:

  • zakładów bukmacherskich
  • Betgames
  • sportów wirtualnych

Jest objęty cashbackiem. To sprawia, że po dokonaniu depozytu typer będzie mógł liczyć liczyć na zwrot stawki. Wszystko, co trzeba zrobić to wpisać w STS kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Podsumowując Cały pakiet powitalny to wszyscy nowi użytkownicy już na sam start będą mogli liczyć na ekstra środki. O łącznej wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj mecze i odbierz bonus do 100 PLN od STS
Następny artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane typerom ze sportów wirtualnych
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!