Bukmacher STS rozdaje bonusy po 40 PLN dla graczy, którzy jeszcze nie grali w aplikacji mobilnej tego operatora. Bonus można odebrać do 24.03.2019 do godz. 23:59.

Odbierz darmową gotówkę na grę u bukmachera

Odbierz darmową gotówkę na grę u bukmachera

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie zawierały kuponów z aplikacji mobilnej tego operatora.

Wymagania nie są w żadnym wypadu skomplikowane. Ponieważ wystarczy pobrać darmową aplikację bukmachera STS, a ten proces wraz z zainstalowaniem jej zajmie Ci dosłownie chwilę.

Freebet od Fortuny dla nowych gracz

Chcąc odebrać bonus należy go odebrać sekcji Bonusy i akcje w bocznym menu aplikacji. Po czym zostanie dopisany do naszego konta voucher w wysokości 40 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że promocja trwa do 24.03.2019 do godz. 23:59.

Bonus może być wykorzystany od razu. A jest na pewno na co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera STS jest dosyć bogata. W dodatku w piłce nożnej rozgrywane są obecnie eliminacje do Mistrzostw Europy 2020, gdzie chociażby w niedzielę rozegra swój pojedynek Polska, która zagra z Łotwą.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą, gdzie kurs kuponu będzie wynosił minimum 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułBonus na KSW od bukmachera Fortuna
Następny artykułKonkurs na Premier League. Do wygrania 20 000 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!