Specjalną akcję promocyjną dla typerów sportów wirtualnych oferuje bukmacher STS. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Gwarantowane 200 PLN w STS na sporty wirtualne

Gwarantowane 200 PLN w STS na sporty wirtualne

Sporty wirtualne niewątpliwie mają swoje atuty. Jedno z nich na pewno jest taki, że w dosyć krótkim czasie można wygrać sporą gotówkę. A do tego ta kategoria jest aktywna graczom przez całą dobę.

Natomiast gracze wspomnianej kategorii mogą skorzystać z akcji promocyjnej „Wirtualne Happy Hours” i liczyć na mniejsze przegrane. A oferta jest aktywna wyłącznie w dniach od 5 do 9 września do godz. 12:00.

Chcąc skorzystać z powyższej akcji należy do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

200 PLN na sporty wirtualne

Bukmacher STS w ramach promocji „Wirtualne Happy Hours” wymaga od każdego gracza zagrania kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Betfan najnowszy kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że za każdy przegrany kupon typer otrzyma zwrot 20% stawki do 40 PLN. Natomiast w całej akcji promocyjnej może to wynieść nawet 200 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start oferuje specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na ekstra środki w następującej postaci:

  • bonus za każdą z trzech pierwszych wpłat. Łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN
  • zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon z kategorii z sportów wirtualnych, zakładów bukmacherskich oraz Betgames

Jednak powyższe bonusy będą aktywne jedynie pod warunkiem wpisanie kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces zajmie zaledwie każdemu graczowi kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS online rozdaje bonusy na start. DO 1640 PLN dla każdego gracza
Następny artykułDarmowe 100 PLN od STS za obstawienie meczy
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!