Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Jak nie to warto je założyć, ponieważ dla nowych graczy bukmacher przyznaje darmowy bonus.

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają konta u bukmachera STS.

Chcąc liczyć na zakład bez ryzyka należy założyć konto do dnia 1 maja do godziny 23:59 i dokonać depozytu.

Po czym należy dokonać zawarcia kuponu ze środków własnych do dnia 1 maja do godziny 23:59. Polski bukmacher STS dopuszcza zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo. Lecz trzeba pamiętać, że kupon musi zostać rozliczony do dnia 4 maja do godziny 23:59.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli gracz spełnia warunki promocji, a do tego jego kupn zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki za jaką został zawarty kupon. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej akcji, ponieważ bukmacher dla STS dla nowych graczy ma szereg ciekawych promocji, a oferta tego operatora jest bardzo bogata, gdzie każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie Poza tym bukmacher oferuje swoim gracz TV STS, w której można w pełni za darmo i legalnie obejrzeć mecze online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułWygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska
Następny artykułWygrywaj więcej z Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!