Do końca 31 sierpnia bukmacher TOTALBet przeprowadza promocję Lucky Look, w której to codziennie nagradza aktywnych graczy bonami za minimum 50 PLN.

Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Chcąc liczyć się w walce o bonusy nie trzeba zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać się do tej promocji.

Promocja polega na tym, że bukmacher TOTALBet codziennie losuje pięciu graczy o godz. 16:00, którzy w danym dniu mają aktywny kupon za minimum 1 PLN. Nagrody to bonusy dla każdego za minimum 50 PLN.

Ta akcja promocyjna trwa do 31 sierpnia 2019.

bonus na start bez wpłaty

Bukmacher na swojej stronie internetowej codziennie opublikuje listę zwycięzców o godz. 19:00. Chcąc odebrać bonus należy spełnić na podstawowe warunki promocji:

  • zalogować się na stronę bukmachera w godzinach 19:00 – 20:00
  • zaznaczyć opcję „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALbet Lucky Look i odbieram nagrodę”

Po spełnieniu tych warunków bukmacher Totalbet przyzna darmowy bonus dla zwycięzcy. Nagroda to minimum 50 PLN i tak każdego dnia.

Gracz, który znalazł się na liście zwycięzców, a nie odebrał nagrody to przepada ona i jest kierowana do puli na następny tydzień.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje, bonusy na start od bukmachera STS
Następny artykułNajnowszy pakiet dla nowych graczy od bukmachera Forbet. Bonus do 2000 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!