Jedna z aktywnej promocji bukmachera Fuksiarz to „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN”. W ramach tej akcji każdy z użytkowników może liczyć na darmowe środki za każdy przegrany kupon!

Gwarantowane 500 PLN za obstawienie meczy w Fuksiarz

Gwarantowane 500 PLN za obstawienie meczy w Fuksiarz

Promocja „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” jest aktywna u bukmachera www.Fuksiarz.pl. A chcąc dokonać aktywacji powyższych bonusów należy wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Kolejny krok, jaki należy wykonać jest to dokonanie wpłaty. Następnie gracz już może obstawiać mecze. Dopuszczone są zarówno zakłady pojedyncze i wielozdarzeniowe.

Fuksiarz zmniejsza przegrane za każdy przegrany kupon

Typer ma prawo wygrać dowolne zdarzenia, jakie są dostępne u legalnego bukmachera Fuksiarz PL. Jednak warunek konieczny jest istotny, aby kurs nie mniejszy niż 2.00.

Jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na extra kasę. Bonus jest naliczany w następujący pomysł:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Za każdy przegrany kupon użytkownik może otrzymać nawet 500 PLN. Środki znajdują się na koncie gracza od razu po tym, jak zakład zostanie rozliczony.

Nadmienić jest również warto, że jeśli gracz otrzyma środki nie musi ich obracać. Od razu można je wypłacić, dlatego też w Fuksiarz rejestracja jest tak opłacalna dla wielu typerów.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTOTALbet – czy warto zainteresować się tym bukmacherem?
Następny artykuł25 000 PLN za obstawienie europejskich pucharów w Fortunie
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!