Mimo szczerych chęci, nie zawsze jesteśmy w stanie wygrywać. Co jednak zrobić, gdy seria przegranych jest znacznie dłuższa, niż przewidywaliśmy? Każdy może poznać pewne metody na nieskuteczne typy bukmacherskie!

Co zrobić, gdy nasze typy bukmacherskie są słabe?

Skuteczna gra u bukmachera – marzenie każdego miłośnika obstawiania

Na stronie bukmacherskiej każdy chce wygrywać i to możliwie jak najwięcej. Jak z tym jest w praktyce – wszyscy wiemy. Oczywiście, że zdarzają się osoby, które dość regularnie zarabiają na typowaniu, ale przeciętny gracz zadowala się z miesiąca, w którym jest na plusie i może w ten sposób dołożyć pewną „cegiełkę” do domowego budżetu.

Skuteczne obstawianie meczów to rzecz, na którą składa się wiele aspektów. Musimy mieć świadomość, że samo czytanie analiz i oglądanie meczów ligowych może nie wystarczyć. Jeżeli nasze typy bukmacherskie ostatnio się na sprawdzają, dobrze jest przyjrzeć się nim nieco bliżej.

Skuteczne typowanie meczów u bukmachera
Skuteczne typowanie meczów u bukmachera

Dlaczego pewniaki nie wchodzą?

Pewniaki bukmacherskie znajdziemy na bardzo wielu stronach internetowych zajmujących się obstawianiem (jeżeli gdzieś zakładacie konto, pamiętajcie, iż często można wykorzystać kody promocyjne!). Wielu typerów z sieci przechwala się wynikami pracy, ale często nie wspomina o kuponach przegranych. To niebezpieczna sytuacja, bowiem początkującym wydaje się, że dobrym typerom wpadki się nie zdarzają, a wcale tak nie jest!

Grając na stronach bukmacherskich, musimy mieć świadomość tego, że nie ma czegoś takiego jak pewny typ na mecz. Zawsze może mieć miejsce jakaś niespodzianka i trudno sobie wyobrazić sytuację, w której będzie inaczej – w końcu to nieodłączny element sportu, prawda?

Każdy przegrany kupon dobrze jest jeszcze raz „przeskanować” i sprawdzić, czy aby na pewno w każdym przypadku dokonaliśmy dobrego wyboru, czyli takiego, który miał solidne uzasadnienie w statystykach. Jeżeli dojdziemy do wniosku, że wszystko z naszej strony przebiegło prawidłowo, nie musimy się karcić za taką grę!

A co, gdy jednak nie wszystko zrobiliśmy tak, jak trzeba? Nie pozostaje nam nic innego, jak wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Co w sytuacji, gdy nasze typy bukmacherskie cały czas zawodzą?

Mamy szczere chęci, analizujemy każdy mecz bardzo dokładnie, a nasze typy bukmacherskie wydają się pewną metodą na sukces. Skutek? Cały czas nie zarabiamy tak, jak byśmy chcieli. Co możemy z tym zrobić?

Jeżeli do tej pory graliśmy na własną rękę, być może pomogą nam skuteczne typy bukmacherskie z internetu. Dzięki takim propozycjom możemy nauczyć się prawidłowego spoglądania na statystyki. Na dłuższą metę dobrze jest działać samemu, ale gdy nie zdaje do rezultatu, musimy szukać przyczyny, zanim całkowicie zniechęcimy się do obstawiania!

Zawsze dobrze jest odpowiedzieć sobie na pytania:

  • Czy na pewno dobrze przeanalizowałem mecz?
  • Czy jestem pewny, że gram racjonalnie, a nie kieruję się sercem (np. stawiam na ulubiony klub, mimo iż nie jest faworytem)
  • Czy mogę pozwolić sobie na kolejną przegraną?
  • Czy nie czuję zbyt dużej presji, by wygrywać?
  • Czy nie próbuję odegrać się na siłę?

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj dodatkowe bonusy. 10 000 PLN u bukmachera Betclic
Następny artykułPewny bonus 20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS
Aktualny ranking bukmacherów przydaje się każdemu. U mnie znajdziecie zawsze rzetelne oceny zakładów bukmacherskich. Nie boję się pisać o największych wadach i zaletach. Stworzyłem tę stronę po to, by pomóc wam wybrać pierwszego lub kolejnego buka do obstawiania! :)