Przed nami czternasty dzień grudnia i tym samym kolejne promocje z okazji kalendarza adwentowego do Forbet. Grając tylko dzisiaj przynajmniej 10 kuponów w sportach wirtualnych i o minimalnej stawce każdego z nich 10 PLN otrzymujesz od bukmachera 30 PLN bonusu – niezależenie od rozliczenia kuponów. Dokładny regulamin promocji znajduje się poniżej.

  1. Promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym – 14 grudnia i trwa do godz. 23:59;
  2. Trzeba obstawić minimum 10 kuponów na Sporty Wirtualne;
  3. Minimalna stawka każdego z nich musi wynieść 10 PLN;
  4. Kurs łączony na każdym kuponie nie może być mniejszy niż 2.00, a na każdym muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia;
  5. Nagrodę dostaje osoba, która spełni powyższe kryteria nie zależenie od rozliczenia kuponu, czy będzie on wygrany, czy przegrany.
  6. Bonus znajdzie się na koncie najpóźniej w poniedziałek 17 grudnia do godziny 23:59.
  7. Bonus należy obrócić 4 x, po kursie co najmniej 2.00, na przestrzeni 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTniemy ryzyko z Forbet
Następny artykułFreebet od Etoto
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!