Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher STS, czyli „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki”. W ramach tej oferty wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na pewną gotówką.

Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki

Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki

Patrząc na to, jakie spotkania czekają nas w najbliższych dniach na pewno emocji czysto sportowych nie powinno brakować, bo dojdzie do takich meczy, jak m.in. Anglia – Niemcy, Dania – Francja, Czechy – Portugalia, czy też Walia – Polska.

Natomiast bukmacher STS oferuje graczom akcję promocyjną „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 22 do 24 września do godziny 23:59.

Lecz chcąc skorzystać z powyższej akcji należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu!

Gwarantowane 100 PLN na Ligę Narodów 2022

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki” wymaga od graczy zagrania kuponu SOLO lub AKO za kwotę nie mniejszą niż 25 PLN.

Poza tym na kuponie promocyjnym musi znajdować się co najmniej jeden mecz pochodzący z rozgrywek piłkarskiej Ligi Narodów, a kurs łączny wynosić musi nie mniej niż 2.50.

Bonus na start w Fuksiarz

Po spełnieniu powyższych warunków promocji KAŻDY graczy otrzyma premię w wysokości 50% stawki za pierwszy zagrany kupon. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na sam start graczom specjalny pakiet powitalny, którego maksymalna wartość może wynieść nawet 1640 PLN!

Warto jest mieć na uwadze, że za każdą z trzech pierwszych wpłat gracz otrzyma premię, która może wynieść nawet 1500 PLN.

Nie można również zapominać o tym, że każdy z pierwszych kuponów kolejno z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames jest objęty ubezpieczeniem.

Powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem, a mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces założenia konta zajmie zaledwie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane typerom ze sportów wirtualnych
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!