Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher STS, czyli „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki”. W ramach tej oferty wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na pewną gotówką.

Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki

Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki

Patrząc na to, jakie spotkania czekają nas w najbliższych dniach na pewno emocji czysto sportowych nie powinno brakować, bo dojdzie do takich meczy, jak m.in. Anglia – Niemcy, Dania – Francja, Czechy – Portugalia, czy też Walia – Polska.

Natomiast bukmacher STS oferuje graczom akcję promocyjną „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 22 do 24 września do godziny 23:59.

Lecz chcąc skorzystać z powyższej akcji należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu!

Gwarantowane 100 PLN na Ligę Narodów 2022

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki” wymaga od graczy zagrania kuponu SOLO lub AKO za kwotę nie mniejszą niż 25 PLN.

Poza tym na kuponie promocyjnym musi znajdować się co najmniej jeden mecz pochodzący z rozgrywek piłkarskiej Ligi Narodów, a kurs łączny wynosić musi nie mniej niż 2.50.

Bonus na start w Fuksiarz

Po spełnieniu powyższych warunków promocji KAŻDY graczy otrzyma premię w wysokości 50% stawki za pierwszy zagrany kupon. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na sam start graczom specjalny pakiet powitalny, którego maksymalna wartość może wynieść nawet 1640 PLN!

Warto jest mieć na uwadze, że za każdą z trzech pierwszych wpłat gracz otrzyma premię, która może wynieść nawet 1500 PLN.

Nie można również zapominać o tym, że każdy z pierwszych kuponów kolejno z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames jest objęty ubezpieczeniem.

Powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem, a mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces założenia konta zajmie zaledwie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane typerom ze sportów wirtualnych
Następny artykułNajlepsze typy bukmacherskie na dziś
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!