Bukmacher Superbet oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną w każdy poniedziałek. Wystarczy spełnić dwa proste warunki oferty „Super poniedziałek”, aby liczyć na ekstra premię.

Bonusy bukmacherskie co tydzień u bukmachera Superbet.

Bonusy bukmacherskie co tydzień u bukmachera Superbet.

Trzeba zaznaczyć, że warunki wspomnianej akcji są bardzo poste, a w zamian można liczyć na darmowe środki, które są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Należy mieć na uwadze, że akcja „Super poniedziałek” jest dostępna wyłącznie na stronie www.Superbet.pl, a jest ona aktywna w każdy poniedziałek, aż do odwołania.

Gwarantowane 50 PLN co tydzień

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie w poniedziałek wpłaty w wysokości nie mniejszej niż 100 PLN. Następnie typer musi zawrzeć kupon SOLO lub AKO za co najmniej 10 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że zagrany kupon musi zostać zawarty i rozliczony w poniedziałek do godziny 23:59. Jednak nie ma znaczenia, jak zakład zostanie spełniony.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie premię o wartości 50 PLN. Środki zostaną przypisane do 48 godzin. Za otrzymane środki użytkownik będzie mógł obstawiać mecze.

Jaki jest kod promocyjny w Superbet?

Użytkownik, który wpisze kod promocyjny —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym może otrzymać najwyższy bonus powitalny. W Superbet rejestracja trwa ledwie minutę i jest oczywiście bezpłatna.

W ramach akcji powitalnej typer otrzyma freebet o wartości 34 PLN, dodatkowo można liczyć na bonus do 200 PLN, a także przez pierwszy tydzień można obstawiać bez ryzyka, aż do 1300 PLN.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy za aktywność od Betclic do 200 PLN dla graczy
Następny artykułGwarantowane 50 PLN od STS na europejskie puchary
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!