Bukmacher Fortuna przeprowadza konkurs „Piłkarski TOP20”, w której to akcji nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszym typerów, do których trafią nagrody w formie bonusów oraz voucherów.

Konkurs z nagrodami dla aktywnych graczy

Konkurs z nagrodami dla aktywnych graczy

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Konkurs trwa do 25 sierpnia do godz 23:59. Chcąc w nim uczestniczyć nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym samym się zapisywać.

Bukmacher Fortuna przyzna łącznie dwadzieścia nagród dla graczy, którzy w ramach tej promocji dokonają największego obrotu. Jest o co walczyć, bowiem piątka najlepszych typerów otrzyma bonusu o wartości 500 PLN.

Podział nagród przedstawia się następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

Kupon można zagrać zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W akcji biorą udział kupony:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI

Na kuponach mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Warunek konieczny w tej promocji jest to zagranie co najmniej trzech kuponów, gdzie na każdym z nich musi znaleźć się minimum jedno zdarzenia z piłki nożnej.

Kod promocyjny na darmowy freebet u bukmachera Fortuna:

Polski bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus na start bez dokonania wpłaty. Chcąc otrzymać freebet o wartości 20 PLN wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a tym samym środki znajdą się na koncie gracza.

Jednak to nie wszystko! Po dokonaniu pierwszej wpłaty można otrzymać dodatkowe bonusy w formie: zakładu bez ryzyka oraz bonusu równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs piłkarski typer u bukmachera BetClic. Pula nagród 40 000 PLN
Następny artykułZwrot 40 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!