W związku z rozpoczęciem się Turnieju Czterech Skoczni bukmacher eForutna online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której użytkownicy za obstawienie skoków narciarskich otrzymają pewne środki.

„4 Skoki Po Bonus” – bonus w Fortunie do 20 zł na skoki narciarskie

„4 Skoki Po Bonus” – bonus w Fortunie do 20 zł na skoki narciarskie

Śmiało trzeba powiedzieć, ze warunki promocji „4 skoki po bonus” są bardzo proste. Wystarczy zagrać minimum jeden kupon z oferty LIVE na Turniej Czterech Skoczni, aby otrzymać extra kasę.

Gracz, który chce skorzystać z powyższej oferty promocyjnej nie musi nigdzie się do niej zgłaszać, ani zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że jest ona dostępna wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl w dniach 29.12.2020, 01.01.2021, 03.01.2021, 06.01.2021, czyli kiedy rozgrywany jest konkurs Turnieju Czterech Skoczni.

Pewne 20 PLN dla graczy na Turniej Czterech Skoczni:

Chcąc trzymać darmowe środki wystarczy zagrać minimum jeden kupon w czasie trwania tej promocji, który to w dodaktu będzie spełniać następujące warunki.

Dopuszczone przez bukmacher eFortuna są wyłącznie zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI zawarte za co najmniej 10 PLN, na których muszą znajdować się zdarzenia z Turnieju Czterech Skoczni z oferty LIVE.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracze, którzy spełnili powyższe warunki promocji otrzymają extra kasę:

  • 1 kupon za 10 zł ze skokami = bonus 5 zł w punktach FKP
  • 2 kupony za 10 zł ze skokami w 2 różne dni = bonus 10 zł w punktach FKP
  • 3 kupony za 10 zł ze skokami w 3 różne dni = bonus 15 zł w punktach FKP
  • 4 kupony za 10 zł ze skokami w 4 różne dni = bonus 20 zł w punktach FKP

Środki znajdą się na kontach graczy niezależenie od tego, jak nawet zakłady zostały rozliczone.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą otrzymać nawet 2230 PLN. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji następujących bonusów.

Darmowe 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej. W dodatku to nie wszystko. Boweim gracz będzie mógł liczyć na premię równowartości depozytu do 2000 PLN, a także zakłądu bez depozytu do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej u legalnego bukmachera STS
Następny artykułKody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!