Specjalną ofertę promocyjną graczom za obstawienie meczy z piłki nożnej oferuje bukmacher eFortuna „Piłkarski Jackpot”. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

50 PLN za obstawienie meczy w eForutnie

50 PLN za obstawienie meczy w eForutnie

Śmiało można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawy piłkarski weekend, ponieważ oprócz wygrany w PKO Ekstraklasie dojdzie do pierwszej kolejki spotkań w Fortuna 1 liga.

Z tej okazji bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „Piłkarski bezpiecznik”, która jest aktywna wyłącznie do 1 sierpnia do godziny 23:59.

Pewne bonusy dla typerów 2021:

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO za minimum 50 PLN, na którym to musi znajdować się co najmniej cztery zdarzenia z rozgrywek PKO Ekstraklasy lub Fortuna 1 liga.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy faworyci zawiodą typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć on na zwrot stawki, która może wynieść nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

Legalny bukmacher eFortuna online na start wszystkim graczom oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra bonusy:

  • bonus 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy freebet od bukmachera eWinner
Następny artykułBonus do 100 PLN na europejskie puchary w STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!