W czwartek 9 maja bukmacher Forbet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje dodatkowy bonus. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu 100 PLN, aby otrzymać w zamian 25 PLN w formie bonusu.

Forbet rozdaje bonusy w czwartek za postawiony kupon

Forbet rozdaje bonusy w czwartek za postawiony kupon

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja polega na zawarciu kupnu za minimum 100 PLN w dniu 9 maja do godziny 23:59. Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kupo wyniósł nie mniej niż 2.50.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Trzeba jednak pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe, mające zdarzenia typu draw no bet oraz zagrane system nie biorą udziału w tej promocji.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Forbet do pierwszego kuponu przyzna automatycznie bonus w wysokości 25 PLN. I I to bez rozliczenia kuponu!

Otrzymany bonus od bukmachera Forbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększy depozyt od Forbet – 6 maja
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!