Bukmacher Forbet z okazji prowadzonej akcji”szalony tydzień”, w której to codziennie posiada inne promocje dla swoich graczy. W czwartek 30 maja bukmacher przyznaje darmowy bonus dla użytkowników, którzy dokonają zakładu za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje darmowe bonusy

Forbet rozdaje darmowe bonusy

Ta akcja promocja skierowana jest o wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednego depozyt.

Ta promocja dostępna jest dla graczy jedynie w czwartek 30 maja w godzinach od 0:00 do 23:59.

Nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że w tym dniu gracz dokona zawarcia kuponu za minimum 100 PLN.

Na kuponie bukmachera Forbet muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia. Z tej akcji są wykluczone zdarzenia typu DNB (draw no bet), oraz wirtualne II.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30, natomiast kurs łączny musi wynieść minimum 2.50.

Stawka kuponu natomiast musi wynosić minimum 100 PLN. Należy pamiętać, że kupony zagrane za środki promocyjne są wykluczone z tej akcji.

Spełniają warunki tej promocji bukmacher Forbet przyzna automatycznie bonus w wysokości 25 PLN do pierwszego kuponu spieniające tą promocję. I to niezależenie od jego rozliczenia!

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym, niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje na French Open od legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułPromocje, bonusy na start od bukmachera STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!