Jeszcze nie posiadasz konta u legalnego polskiego bukmachera Betclic? Jeżeli nie, to jest czas najwyższy, aby założyć konto u tego operatora i liczyć na darmowy bonus. Ponieważ za dokonanie pierwszej wpłaty można otrzymać darmowe środki nawet w kwocie do 1000 PLN.

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego operatora.

Krok pierwszy, żeby otrzymać bonus jest to rejestracja konta na stronie internetowej bukmachera BetClic. Proces rejestracyjny jest bardo prosty i przejrzysty. To wszystko sprawia, że nie zajmie typerowi zbyt wiele minut.

Jednak należy pamiętać, żeby w polu kod promocyjny wpisać BETONLINE podczas rejestracji konta.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. Po wpisaniu kodu promocyjnego bukmacher przyzna równowartość pierwszej wpłaty. Mówiąc dokładniej przy wpłacie, np, za 700 PLN druga taka sama wartość trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Ważne w tym wszystkim jest to, że bonus trafi na konto gracza automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty przez operatora. To wszystko sprawia, że nie trzeba odblokowywać bonusu.

Lecz warto jest pamiętać, że promocja dotyczy tylko pierwszej wpłaty po rejestracji.

Oferta na start u bukmachera BetClic:

Bukmacher Betclic sam zapowiada, że w najbliższym czasie swoi graczom zaoferuje darmowe bonusy jak i niezwykle ciekawe promocje. Poza tym oferta tego operatora będzie regularnie powiększana. Tym bardziej, że zmagania ligowe się zbliżają wielkimi krokami.

Jednak już teraz gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora w pełni legalnie i to online za darmo mogą oglądać wydarzenia sportowe w TV BetClic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bez podatku w Lipcu u bukmachera Forbet
Następny artykułBetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!