Przed nami trzy bardzo ciekawe wieczory w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy, gdzie to zostaną rozegrane pojedynki rewanżowe. Natomiast bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjna, w której każdy typer może liczyć na zwrot stawki.

Bonus 40 PLN na europejskie puchary w Betclic Polska

Bonus 40 PLN na europejskie puchary w Betclic Polska

A trzeba zaznaczyć, ze szlagierowych pojedynków na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących potyczek, jak Juventus vs Porto, PSG vs Barcelona, czy też Manchester United vs AC Milan.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta aktywna jest każdemu użytkownikowi do 11 marca do godziny 23:59.

Pewne 40 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest to zagranie zakładu AKO o kursie łącznym nie mniejszym niż 4.00. Dodać do tego trzeba również fakt, że na tym zakładzie mogą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Trzeba również mieć na uwadze, że na kuponie muszą znajdować się minimum 5 typów.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z zakładów okaże się rozliczony, jako przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, które może wynieść nawet 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska?

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną, w której to każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za pierwszy swój kupon. Cashback będzie aktywny typerom wyłącznie ttedy, gdy wpiszą kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie sie na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer będzie liczył na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObtstawiaj PKO Ekstraklasę i wygrywaj więcej w Betclic Polska
Następny artykułPewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!