Legalny bukmacher eWinner PL oferuje limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z żużla. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby otrzymać freebet. I bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Bonusy bukmacherskie dla graczy za typowanie żużla od eWinner

Bonusy bukmacherskie dla graczy za typowanie żużla od eWinner

Niewątpliwe fani żużla na brak emocji nie mogą narzekać. Bowiem rozgrywane są mecze ligowe, a do tego zawodnicy walczą aktualnie o Mistrzostwo Świata.

Każdy z graczy może skorzystać z promocji „100 PLN na freebet”, która jest dostępna jest typerom wyłącznie na stronie www.eWinner.pl. Do tej oferty nie trzeba nigdzie się zapisać, ani dołączać.

Freebet 25 PLN na żużel

Regulamin wspomnianej oferty promocyjnej jest niezwykle proste. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z żużla
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi dokładnie 49 PLN
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie freebet o wartości 25 PLN i to bez żadnego znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Kod promocyjny w eWinner 2021:

Legalny bukmacher eWinner PL online każdemu graczowi na sam start oferuje zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie, wtedy gdy gracz wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 40 PLN na Wimbledon od Betclic
Następny artykułDarmowe bonusy w eFortunie na piłkę nożną
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!