Przed nami kolejne wydarzenie w świecie MMA, a mianowicie w najbliższą sobotę 30 marca odbędzie się gala FAME MMA. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której przyznaje specjalny bonus w wysokości 50%.

LvBet przyznaje dodatkowy bonus na wygrane kupony

LvBet przyznaje dodatkowy bonus na wygrane kupony

Chcąc wziąć udział w walce o dodatkowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy mieć zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonać minimum jednego depozytu.

Promocja obowiązuje do soboty 30 marca do godz. 19:00, czyli do momentu rozpoczęcia pierwszej fali na hali FAME MMA.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie każde z nich będzie pochodziło z oferty bukmachera na galę FAME MMA. Bukmacher dopuszcza jedynie typy z oferty przedmeczowej. Kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji FAME MMA, a do tego nasz kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher przyzna nam specjalny bonus 50% wygranej. Nagroda trafi na konto gracza najpóźniej do 1 kwietnia.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na Premier League. Do wygrania 20 000 PLN
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na spory wirtualne
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!