Przed nami kolejne wydarzenie w świecie MMA, a mianowicie w najbliższą sobotę 30 marca odbędzie się gala FAME MMA. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której przyznaje specjalny bonus w wysokości 50%.

LvBet przyznaje dodatkowy bonus na wygrane kupony

LvBet przyznaje dodatkowy bonus na wygrane kupony

Chcąc wziąć udział w walce o dodatkowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy mieć zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonać minimum jednego depozytu.

Promocja obowiązuje do soboty 30 marca do godz. 19:00, czyli do momentu rozpoczęcia pierwszej fali na hali FAME MMA.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie każde z nich będzie pochodziło z oferty bukmachera na galę FAME MMA. Bukmacher dopuszcza jedynie typy z oferty przedmeczowej. Kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji FAME MMA, a do tego nasz kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher przyzna nam specjalny bonus 50% wygranej. Nagroda trafi na konto gracza najpóźniej do 1 kwietnia.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)
Poprzedni artykułKonkurs na Premier League. Do wygrania 20 000 PLN
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na spory wirtualne
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!