Bukmacher LvBet nagradza swoich graczy, którzy dokonają depozytu ui niego. Ponieważ wspomnimy operator przyzna 50- % wartości wpłaty na grę w sportach wirtualnych.

Większy depozyt od bukmachera

Większy depozyt od bukmachera

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja trwa do 21 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc w niej wziąć udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Warunkiem podstawowym i koniecznym jest dokonania do tego dnia depozytu u bukmachera LvBet. Minimalna kwota wpłaty o 20 PLN. Maksymalnie można otrzymać 2000 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Wielkość bonusu zależy od kwoty jaką gracz wpłaci, ponieważ bukmacher LVbet przyznaje 50% bonusu od wpłaty! Lecz maksymalnie można otrzymać 200 PLN, a żeby otrzymać taki bonus trzeba dokonać wpłaty za co najmniej 5400 PLN!

Otrzymany bonus będzie można wypłacić, ale trzeba dokonać sześciostronnego obrotu tylko na zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHappy Hours z Fortuną – 18 kwietnia (czwartek)
Następny artykułZwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!