Fani esportu odliczają dni do rozpoczęcia się turnieju eksportowego Barlin Major 2019. W związku z tą imprezą bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher o wartości i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bukmacher STS: darmowy voucher dla graczy

Bukmacher STS: darmowy voucher dla graczy

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, zaś wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Warunki tej promocji są bardzo proste i przejrzyste. Wystarczy do 29 sierpnia do godz. 23:59 pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera STS.pl, a następnie ją zainstalować. Te proces nie zajmie zbyt wiele czasu graczowi.

Kolejnym, a zaraz ostatnim krokiem jest zalogowanie się do aplikacji mobilnej używając tego samego loginu i hasła co na stronie bukmachera STS. Po czym trzeba wyrazić chęć otrzymania bonusu w bocznym menu aplikacji „Akcje i bonusy”.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

To sprawi, że legalny polski bukmacher STS przyzna darmowy voucher w wysokości 40 PLN i to bez dokonania depozyt.

STS: Bonus za rejestrację bez wpłaty:

Bukmacher STS oferuje darmowy bonus graczom za dokonanie rejestracji. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, w zamian operator przyzna freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania depozytu.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty otrzyma bonus równowartości depozytu nawet do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 40 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic
Następny artykułBonus za darmo od bukmachera STS za aktywność
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!