W ramach promocji „Piłkarski Jackpot” wszyscy typerzy poza wygrana gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. Na pewno jest o walczyć, ponieważ pula nagród w tej akcji wynosi 10 000 PLN.

Piłkarski Jackpot w Betclic Polska.

Piłkarski Jackpot w Betclic Polska.

Wspomniana akcja polega na zagraniu zakładu AKO z angielskiej Premier League, aby w zamian wygranej liczyć na dodatkowe środki. A w najbliższej serii spotkań czeka nas chociażby mecz pomiędzy Manchesterem United z Arsenalem.

Podstawa czynność, jaką należy wykonać jest to zapisanie się do tej oferty na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja dostępna jest typerom do 30 października do godziny 21:00.

Typuj i wygrywają więcej:

Bukmacher Betclic w ramach oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO zagrane za co najmniej 10 PLN, na których muszą być mecze z 7 kolejki angielskiej Premier League.

Gracz typy w formacie , które muszą być z oferty przedmeczowej musi oddać na następujące mecze:

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Ważna informacja jest na pewno, że każdy gracz musi zagrać nawet piec kuponów promocyjnych.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali te mecze to poza wygrana gotówką mogą liczyć na extra środki. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN. Cała kwota może zostać wykorzystana na zakłady bukmacherskie w Betclic Polska.

Kod promocyjny na start u bukmachera Betclic:

Gracze już na sam start u bukmachera Betclic Polska online mogą rozpocząć obstawiać mecze bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom w momencie, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli kupon okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot całej stawki. A maksymalna kwota, na jaka może liczyć każdy typer to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Następny artykułCodziennie 8 000 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy u bukmachera STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!