Już w najbliższy weekend czeka nas bardzo ciekawe wydarzenie w świecie MMA. A mianowicie zostaną rozegrane walki w ramach UFC 274, gdzie to również zobaczymy Błachowicza, który zmierzy się z Rakićem. Natomiast każdy typer tego wydarzenia może liczyć na dodatkowo środki od bukmachera eFortuna, bo pula nagród w promocji „Ekspert +” wynosi 20 000 PLN.

Nagrody dla najlepszych typerów UFC 274 w Fortunie

Nagrody dla najlepszych typerów UFC 274 w Fortunie

Warto jest zaznaczyć, że oprócz walki Błachowicza z Rakićem, podczas UFC 274 dojdzie do kilku innych dosyć ciekawych rywalizacji, a mianowicie Spann vs Cutelaba, Smolka vs Grant, czy też Hadley vs Naschimento.

Natomiast bukmacher www.eFortuna.pl i oferuje akcję promocyjną swoim użytkownik „Ekspert +”, w której to można wygrać nawet 20 000 PLN. Należy mieć jednak na uwadze, ze wspomniana akcja jest aktywna wyłącznie do 14 maja do godziny 23:59.

20 000 PLN za obstawienie UFC 274

Zadaniem graczy w ramach akcji promocyjnej „Ekspert +” jest zagranie kupnu wielozdarzeniowego za co najmniej 5 PLN, na którym to muszą wyłącznie znajdować się następujące walki:

  • Johnson – Patrick
  • Araujo – Lee
  • Jadriboba – Hill
  • Candelario – Taira
  • Chookagian – Ribas
  • Camacho – Torres
  • Hadley – Naschimento
  • Smolka – Grant
  • Spann – Cutelaba
  • Błachowicz – Rakic
sts kod na bonus
Darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Nie można zapominać o istotnym aspekcie. A mianowicie fakcie, że bukmacher eFortuna wymaga od swoim graczy, aby na każde z powyższych spotkań oddali typy w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie, które będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawne wytypują powyższe walki będą mogli cieszyć się z dodatkowej gotówki, oczywiście oprócz wygranej. Bowiem bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy typerami pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Legalny bukmacher eFortuna online w swoim pakiet powitalnym oferuje specjalny pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na łączny bonus o wartości 2720 PLN!

Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Już za samo założenie konta gracz będzie mógł cieszyć się z darmowych 20 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN!

A to nie wszystko! Użytkownik bukmachera eFortuna online, który zdecyduje sie dokonać drugiej wpłaty otrzyma premię o wartości wpłaty, aż do 2100 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj KSW 69 i wygrywaj kasę od Fortuny. 10 000 PLN dla graczy
Następny artykułGwarantowane 50 PLN na Ligę Narodów od STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!