Przed nami weekend. A w związku z tym promocję dla swoich graczy ma bukmacher Etoto, który rozdaje co weekend po 50 PLN swoim graczom. Wystarczy dokonać co najmniej trzech zakładów na przestrzeni wekeendu, aby odebrać bonus od bukmachera.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonały już co najmniej jednej wpłaty.

Kod promocji

Jest to regularna promocja, która trwa do odwołania, ale obowiązuje jedynie podczas weekendów, czyli od piątku do niedzieli. Nagrodą jest 50 PLN, za zawarcia minimum trzech kuponów w tym okresie. A należy pamiętać, że również podczas jednego weekendu muszą zostać wszystkie kuponu rozliczone.

Chcąc wziąć udziały w promocji trzeba zgłosić swoje uczestnictwo. Poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Należy pamiętać, że zawarty kupon musi pochodzić z środków własnych. Granie freebetami bądź innymi środkami sprawi, że dany kupon jest wykluczony z promocji.

Mamy pełny wybór zdarzeń. Jednak kurs każdego z nich znajdującego się na kuponie musi wynieść 1.20. Nie ma różnicy, czy wybieramy kupon pojedynczy czy wielozdarzeniewego, w obu tych przypadkach kurs całkowity musi wynieść minimum 1.50.

Spełniając powyższe warunki bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN, a znajdą się one w środkach promocyjnych. Jeżeli chcemy odebrać nagrodę musimy kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, gdzie kurs kupony zarówno pojedynczego jak i wielozdarzeniewego nie może być mniejszy niż 2.20. Natomiast kurs każdego zdarzenia, które będzie znajdować się na kuponie wielozdarzeniowym musi wynieść co najmniej 1.30.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 100% depozytu od Forbet!
Następny artykułPromocja od Forbet, który zmniejsza przegrane
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!