Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną, czyli „Happy Hours”. Użytkownicy w ramach tej akcji mogą liczyć na większą wygraną o 14% i to w dodatku bez limitów zagranych kuponów.

Promocja Happy Hours w Fortunie.

Promocja Happy Hours w Fortunie.

Wiedzieć jest warto, że bukmacher eFortuna zmienił zasady funkcjonowania promocji „Happy Hours”. Obecnie trwa ona przez cały dzień i noc. W dodatku nie ma żadnego limitu co stawki zarówno tej minimalnej, ale i maksymalnej oraz ilości zagranych kuponów.

Typerzy swojego udziału w ramach tej oferty nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Warunek jednak konieczny jest taki, że obowiązkowo do niej trzeba się zapisać. Poprzez wykonanie dwóch jakże prostych czynności. Pierwsza z nich jest to wejście na stronę www.eFortuna.pl, a następnie trzeba do kuponu dodać bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się w bocznym menu na stronie głównej.

Większe wygrane u bukmachera eFortuna:

Promocją „Happy Hours” są objęte kupony AKO i MAXIKOMBI. Jednak istotne jest to, że na każdym rodzaju zakładu muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia.

Użytkownik, sam wybiera z jakiej dyscypliny będą to typy. Śmiało można powiedzieć, że obecnie jest co typować. Bowiem rozgrywane są mecze są w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, czy Eporcie.

Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Wymagane natomiast jednak jest to, żeby każdy typ był z oferty przedmeczowej, a jego kurs minimalny wynosił co najmniej 1.30.

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego zostanie on rozliczony, jako wygrany to bukmacher eFortuna zwiększy jego wygraną o 14%.

Fortuna kod promocyjny na start

Legalny bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy najnowszy pakiet powitalny, który można wykorzystać na typowanie wyników, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości depozytu, maksymalnie można otrzymać 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że legalny bukmacher Fortuna automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka do 230 PLN w STS z kodem promocyjnym
Następny artykułLegalny bukmacher STS zwiększa depozyt graczom. Bonus do 250 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!