W dniu 16 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 12%, którzy dokonają zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00.

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Głównym warunkiem tej promocji jest zawarcie kuponu we wtorek 16 kwietnia w godzinach 15:00 -21:00.

Bonus od bukmachera Etoto bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Podczas tej promocji bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego nich musi wynieść ie mniej niż 1.30. Poza y,m wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon musi pochodzić z oferty przedmeczowej. Jednak z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony:

  • zagrane za środki bonusowe
  • systemowe

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji a poza tym bukmacher Forbet rozliczy Twój kupon jako wygrany, to automatycznie wygrana będzie większa o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN
Następny artykułHappy Hours z Fortuną – 18 kwietnia (czwartek)
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!