Na dzisiaj, czyli 18 grudnia bukmacher Forbet ma promocję w postaci zwrotu stawki. Jeżeli dokonamy zakładu w kwocie 79 PLN, a jak okaże się, że Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany bukmacher zwróci CI 40 PLN.

Promocja obowiązuje jedynie w dniu 18.12.2018 do godziny 23:59. Dotyczy to jedynie spotkań NA ŻYWO. A kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 3.00. Natomiast ilość typów na kuponie jest dobrowolna, ale wybrane tylko z zakładki NA ŻYWO.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 79 PLN. Zwrot gotówki na konto pojawi się tylko wtedy, kiedy kupon okaże się przegrany. Przykładowo, np. jeżeli postawisz trzy kupony, dwa pierwsze okażą się przegrane, a trzeci wygrany, to dwa dostaniesz przegrane kupony dostaniesz zwrot.

Zabrania się stawiania typów DNB, a także kuponów postawionych przez Freebety oraz inne środki bonusowe.

Bonus zostanie maksymalnie przyznany do dnia 19.12 do godz. 23:59. Bonus należy obrócić 4x, gdzie kurs wynosi 2.00 na przestrzeni 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Etoto na 18 wtorek grudnia
Następny artykułPromocja od Forbet na środę 19 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!