Interesujesz się e-sportem? Typujesz zdarzenia podczas turnieju Intel Extreme Masters, które odbywają się w Katowicach. To środę 20 lutego bukmacher Forbet przygotował swoim graczom promocję na grę CS:GO, w której to zmniejsza ryzyko.

Promocja trwa jedynie dzisiaj, tj. 20 lutego i biorą w niej jedynie zdarzenia z IEM Katowice CS:GO.

Należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie znajdujące się muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera Forbet :Counter Strike -> IEM Katowice.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna. Jednak kupon musi zostać zawarty za środki własne. A stawka musi być równa 44 PLN bądź 99 PLN.

Bonus w kwocie zawarcia kuponu zostanie przyznany graczom, kiedy okaże się, że jest on rozliczony, jako przegrany. Poza tym można liczyć na dodatkowy bonus od bukmachera pod warunkiem, że zdarzenia, które znajdowały się na kuponie zakończą się rezultatem 16:0 bądź też ACE. To bukmacher przyzna dodatkowy bonus.

W promocji nie biorą udział kupony, które zostały zawarte systemowo, a także zawarte za środki bonusowe.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna rozdaje Freebety
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane na Serie A o 14%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!