Na dzisiaj, tj. 21 grudnia bukmacher Forbet z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego zwiększa środki wpłacone na konto. Jeżeli dokonasz depozytu w godzinach 7:40 – 15:28 to otrzymasz bonus od depozytu w wysokości 50%. Minimalna kwota to 20 PLN.

  1. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 21 grudnia w godzinach 7:40 – 15:28. Jeżeli w tym czasie dokonujesz depozytu otrzymujesz od bukmacher bonus w wysokości 50%.
  2. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN, maksymalna natomiast 200 PLN.
  3. Jeżeli dokonasz większego depozytu niż 400 PLN, to i tak otrzymasz 200 PLN.
  4. Aby odblokować bonus należy obrócić depozytem, jednokrotnie po jego równej wartości. Kurs minimalny to 2.00.
  5. Do obrotu nie zaliczają się kupony systemowe.
  6. Obrót depozytem zostaje dokonany, kiedy dojdzie do rozliczenia kuponu.

Co zrobić, aby środki zostały wypłacone?
Należy obronić środkami bonusowymi czterokrotnie, gdzie kurs minimalny kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Mamy na to 14 dni!

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet 10 PLN od Etoto na 20 grudnia
Następny artykułWiększa wygrana z siatkówki tylko dzisiaj i z LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!