Bukmacher Forbet wysuwa promocję dla graczy, którzy dokonują zakładów bukmacherskich w godzinach porannych. Ponieważ wystarczy, że kupon zostanie rozliczony jako wygrany, a jego zawarcie będzie w godzinach 6:00-12:00 to automatycznie będziemy mogli się cieszyć z większej wygranej o 14%.

Promocja trwa od dzisiaj, tj. 3 stycznia do końca miesiąca. Promocja odbywa się codziennie, ale trzeba pamiętać, że biorą w niej tylko te kupony, które zostaną zawarte w godzinach 6:00-12:00.

Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to cztery. Ponadto użytkownik musi dodać specjalne zdarzenie o kursie 1,14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

W promocji biorą typy zarówno przedmeczowe jak i na żywo. Jednak stawka kuponu musi pochodzić na środki gotówkowe.

Podczas trwania ten promocji nie biorą udziału kupony:

  • na których znajdują się typy ze sportów wirtualnych
  • obstawione są za środki bonusowe

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji i w dodatku nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to możemy cieszyć się z większej wygranej o 14%. Rozliczenie kuponów ze zdarzeniem „Wygrywaj +14%” następuje każdego dnia o godzinie 12:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 20 PLN od LvBet na E-Sport
Następny artykułFreebet za rejestrację od Totalbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!