Weekend, weekend i po weekendzie. Jednak w dalszym ciągu bukmacherzy prowadzą swój kalendarz adwentowy, w którym znajdują się promocje. Na dzisiaj, tj. 17 grudnia Forbet zachęca nas pograć na Sporty Wirtualne, gdzie to zwiększa wygraną o 14 %.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 17 grudnia do godziny 23:59 i dotyczy zakładów zawartych tylko na Spory Wirtualne!

Aby wziąć udział w promocji trzeba zawrzeć kupon, gdzie muszą znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia. Minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.00.

Twój kupon musi zostać rozliczony jako wygrywany, wówczas Twoja wygrana zostanie powiększona o 14%!

Bukmacher zastrzega, że w promocji nie mogą wziąć udziału kupony, które zostały zawarte ze środków bonusowych oraz kupony systemowe.
Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBonus od Etoto na niedzielę 16 grudnia
Następny artykułFreebet od Etoto na poniedziałek 17 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!