Weekend, weekend i po weekendzie. Jednak w dalszym ciągu bukmacherzy prowadzą swój kalendarz adwentowy, w którym znajdują się promocje. Na dzisiaj, tj. 17 grudnia Forbet zachęca nas pograć na Sporty Wirtualne, gdzie to zwiększa wygraną o 14 %.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 17 grudnia do godziny 23:59 i dotyczy zakładów zawartych tylko na Spory Wirtualne!

Aby wziąć udział w promocji trzeba zawrzeć kupon, gdzie muszą znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia. Minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.00.

Twój kupon musi zostać rozliczony jako wygrywany, wówczas Twoja wygrana zostanie powiększona o 14%!

Bukmacher zastrzega, że w promocji nie mogą wziąć udziału kupony, które zostały zawarte ze środków bonusowych oraz kupony systemowe.
Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od Etoto na niedzielę 16 grudnia
Następny artykułFreebet od Etoto na poniedziałek 17 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!