W piątek 234 maja bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00- 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Wygrywaj więcej z Forbet o 12%

Wygrywaj więcej z Forbet o 12%

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmie jednego depozytu.

Ta akcja dostępna jest dla graczy w piątek 24 maja w godzinach 06:00 – 12:00.

Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia. Lecz należy pamiętać, ze zdarzenia długoterminowe nie biorą udziału w tej promocji.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

Z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe i kupony systemowe.

Kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a także zostanie rozliczony przez bukmacher jako wygrany to z jego wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 12%.

Bonus od bukmachera Forbet bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Pakiet dla nowego gracza

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Forbet to warto je załóżyć. Bukmacher Forbet w zamian za rejestrację przyznaje bonus w wysokości 50 PLN i to bez depozytu.

Chcąc go otrzymać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE. Freebet trafi na konto gracza po poprawnej weryfikacji danych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Świata U-20 – nagrody do wygrania od STS
Następny artykułPromocje na French Open od legalnych bukmacherów w Polsce
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!