Na wtorek 2 kwietnia bukmacher Forbet ma ciekawą promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Pomocka obowiązuje jedynie we wtorek 2 kwietnia. I trwa w wyznaczonych godzinach, tj. od 15:00 – 21:00. Chcąc mieć większą wygraną właśnie w tych godzinach musimy dokonać zawarcia kuponu.

Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Każde z nich musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera, a poza tym kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jest z czego wybierać, ponieważ we wtorek dojdzie do zmagań ligowych chociażby w Premier League, Bundeslidze czy też Serie A.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia
Następny artykułOdbierz bonus za przegrany kupon u bukmachera
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!