Forbet ma ciekawą promocję na miesiąc luty. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby otrzymać ewentualną większą wygraną.

Promocja obowiązuje przez cały miesiąc luty. Jednak należy pamiętać, żeby liczyć na większą wygraną trzeba dokonać zawarcia kuponu pomiędzy godzinami 06:00 – 12:00.

Ponadto kupon musi spełniać następujące warunki:

  • muszą znajdować się nim minimum cztery zdarzenia. W tym specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.
  • łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50
  • na kuponie mogą znaleźć się zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo
  • kupon został zawarty za środki własne
  • zdarzenia z oferty sportów wirtualnych nie biorą udziału w promocji

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon został rozliczony, jako wygrany to bukmacher zwiększy wygraną o 14%. Rozliczenie zdarzenia „Wygrywaj więcej 14%” następuje każdego dnia.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane na Premier League o 14%
Następny artykułBonus nawet do 1200 PLN za rejestrację w Forbet!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!