Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranych do końca miesiąca marca. Na przestrzenie każdego okresu rozliczeniowego operator zwróci Ci cześć przegranych Twoich stawek.


Odbierz zwrot nawet do 700 PLN od Forbet

Odbierz zwrot nawet do 700 PLN od Forbet

Promocja skierowana jest do graczy Forbet, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Należy pamiętać, że w tej promocji trzeba się zapisywać, aby wziąć w niej udział.

Freebet od bukmachera STS bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych (pełnych tygodni od niedzieli do poniedziałku), podczas to których bukmacher Forbet zsumuje stawkę wszystkich kuponów wygranych i przegrany, po czym pomniejszy ją kwotę z kuponów wygranych. Okresy rozliczeniowe to:

  • 11-17.03.2019
  • 18-24.03.2019
  • 25-31.03.2019

Wysokość zwrotu wynosi 5% do kwoty nawet 700 PLN. Minimalna kwota to 20 PLN. Bonus zostanie przypisany maksymalnie do 48 godzin po zakończeniu okresu rozliczeniowego.

Aby otrzymaną kwotę móc wypłacić trzeba dokonać czterokrotnego obrotem, z kursem całkowitym kuponu 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet tnie ryzyko na weekend
Następny artykułWiększe wygrane z Fortuną o 14% na Ligę Mistrzów
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!