W związku z spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher Fortuna oferuje promocję swoim graczom, w której to przyznaje darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Fortuna freebet

Bukmacher Fortuna freebet

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 11 do 13 października. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Bukmacher Fortuna podczas tej akcji dopuszcza jedynie kupony AKO, na którym muszą znaleźć co najmniej trzy typy z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Jednak należy pamiętać, że na kuponie musi znajdować się OBOWIĄZKOWO typ na spotkanie Polska – Macedonia w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020.

Kupon musi zostać zagrany wyłącznie przez aplikację mobilną bukmachera Fortuna!!

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 10 PLN. Z akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN pod warunkiem, ze zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Fortuna: Darmowy kod promocyjny na start

Legalny bukmacher Fortuna nowym graczom oferuje na start freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty, a także bonus równowartości pierwszego depozytu. Maksymalnie można „zgarnąć” 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE to sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenisowa promocja Betclic, czyli 50 PLN dla aktywnych typerów!
Następny artykułFortuna z bonusem 14% na mecz Polska vs Macedonia!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!