Pora na kolejną dawkę piłkarskich emocji, a w nich bonus od bukmachera Fortuna, który powiększa wygrane aż o 14%! Oto szczegóły najnowszej oferty Happy Hours!

Fortuna powiększa wygrane na Ligę Mistrzów! Jak działają Happy Hours?
Fortuna powiększa wygrane na Ligę Mistrzów! Jak działają Happy Hours?

Fortuna Happy Hours. Zakłady na Ligę Mistrzów

Przygotowana przez markę Fortuna promocja Happy Hours to jedna z najpopularniejszych akcji dostępnej na stronie tego bukmachera. Nie na co dzień można przecież zgarnąć wygrane większe aż o 14%, a to wszystko zupełnie legalnie!

Na czym polega ta oferta specjalna, jak można z niej skorzystać? Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba się do promocji zapisywać, a wszystko sprowadza się jedynie do zagrania kuponu online!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Specjalna promocja na LM. Wygrane większe o 14%!

Nie ma znaczenia czy gracz zdecyduje się na postawienie zakładu mobilnego czy przez stronę internetową – ważne tylko jest spełnienie kilku podanych poniżej warunków!

Kupon kwalifikacyjny musi być zagrany dokładnie za 20 złotych brutto. Aby był brany pod uwagę przez bukmachera, nie może zawierać mniej niż trzech typów, a przynajmniej jeden z nich musi być postawiony na wtorkowe lub środowe mecze Ligi Mistrzów.

Wygrane w każdym kuponie zakończonym sukcesem zostaną powiększone o 14% i to bez limitu! Ale uwaga – liczą się jedynie zakłady zagrane między 17.00 a 18.00!

Obstawianie Ligi Mistrzów z bonusem jeszcze nie było tak proste, a sama premia – przyznawana w tak łatwy do zrozumienia sposób! I co bardzo ważne – gracze od niedawna zarejestrowani także mogą z tej promocji skorzystać!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczne Betgames. 20 PLN jako zwrot od bukmachera STS!
Następny artykułTenisowa promocja Betclic, czyli 50 PLN dla aktywnych typerów!
Aktualny ranking bukmacherów przydaje się każdemu. U mnie znajdziecie zawsze rzetelne oceny zakładów bukmacherskich. Nie boję się pisać o największych wadach i zaletach. Stworzyłem tę stronę po to, by pomóc wam wybrać pierwszego lub kolejnego buka do obstawiania! :)