W niedzielę piłkarska reprezentacja Polski będzie mogła zdobyć awans na mistrzostwa Europy 2020. Fortuna na tę okazję ma dla graczy bonus 14% wygranych ekstra!

Fortuna z bonusem 14% na mecz Polska vs Macedonia!
Fortuna z bonusem 14% na mecz Polska vs Macedonia!

Bukmacher Fortuna – kasa ekstra na mecz Polski!

Oferta przeznaczona jest dla wszystkich osób, które mogą obstawiać mecze na stronie lub w aplikacji Fortuny. W trakcie jej trwania każdy może otrzymać więcej niż tylko jeden bonus.

Fortuna przygotowała premię 14% od wygranych. Oznacza to, iż w jej najnowszej promocji liczą się jedynie zakłady zakończone sukcesem.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Fortuna Happy Hours bierze pod uwagę jedynie kupony postawione za co najmniej 20 PLN. W kuponie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej trzy typy z oferty przedmeczowej na piłkę nożną.

Bonusowa godzina na większe wygrane!

Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie. Gracz nie musi ich w żaden sposób odbierać. Nie jest w tym przypadku wymagane też żaden kod promocyjny.

Nie ma ograniczeń co do zgarniętego bonusu – wystarczy wygrać, by odebrać 10, 100 czy nawet 1000 PLN więcej niż normalnie!

Promocja rozpoczyna się o godzinie 17.00 i trwa równe 60 minut. Dotyczy to dnia 13 października – właśnie wtedy Polska zagra w eliminacjach Euro 2020 z Macedonią Północną.

Jeżeli ktoś nie posiada konta w Fortunie, może założyć je w każdej wolnej chwili. Wszystko sprowadza się do wypełniania krótkiego formularza rejestracyjnego.

Aktywny kod promocyjny Fortuna dla nowych graczy brzmi „BETONLINE„. Nowo zarejestrowani mogą u bukmachera odebrać do 1000 PLN na start!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna darmowy bonus za kupon na eliminacje Mistrzostw Europy 2020
Następny artykułBonus dla aktywnych użytkowników do bukmachera STS
Aktualny ranking bukmacherów przydaje się każdemu. U mnie znajdziecie zawsze rzetelne oceny zakładów bukmacherskich. Nie boję się pisać o największych wadach i zaletach. Stworzyłem tę stronę po to, by pomóc wam wybrać pierwszego lub kolejnego buka do obstawiania! :)