Jeden z popularnych bukmacherów działających w Polsce, czyli eFortuna zwiększ graczom wygrane o 14%. Wystarczy, że typer zagra dowolny zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na bonus za wygrany zakład.

Kupony bez podatku. Fortuna z bonusem.

Kupony bez podatku. Fortuna z bonusem.

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera eFortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Happy Hours” aktywna jest graczom w dniach 10 i 11 marca w godzinach od 17:00 do 18:00.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi do kupony AKO lub MAXIKOMBI dodać „bonus kursowy” do zakładu. To sprawi, że dany zakład jest zapisany do tej oferty.

Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jakie posiada bukmacher eFortuna.

Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się minimum trzy zdarzenia, zaś kurs każdego tego typu nie może być mniejszy niż 1.30.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów. Stawka każdego zakładu nie moze być równa niż 20 złotych, zaś kupon, który zostanie zawarty za środki bonusowe automatycznie jest wykluczony z tej akcji.

Legalny bukmacher eFortuna zwiększy każdemu graczowi wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany zakład spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został on rozliczony, jako wygrany.

Kod promocyjny 2020 u bukmachera Fortuna

Zakłady bukmacherskie eFortuna oferują każdemu graczowi na sam początek darmowe środki 20 złotych to bez dokonywania depozytu. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE„, a dodatkowo wcześniej dokonał on co najmniej jednej wpłaty.

Natomiast ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na kolejne bonusy, jak:

  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBilety do wygrania na mecz Polska vs Ukraina u bukmachera STS
Następny artykuł50 PLN na obstawianie e-sportu w Betclic! Darmowy bonus dla każdego.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!