Piątkowe Happy Hours dla swoich graczy wprowadza bukmacher Fortuna. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponów w piątek w godzinach 17-18, aby liczyć na większa wygraną od bukmachera Fortuny o 14%.


Wygrywaj więcej z Fortuną

Wygrywaj więcej z Fortuną

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuny, a poza tym dokonali wcześniej przynajmniej jednego depozytu.

Odbierz freebet – kod promocji: BETONLINE

Happy Hours trwa w każdy piątek kiedy rozgrywane są spotkania LOTTO Ekstraklasy w godzinach 17:00 do 18:00. Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Jedynie trzeba dodać do kupony bonus kursowy Happy Hours, który będzie aktywny jedynie w godzinach 17:00 do 18:00.

Bonus kursowy Happy Hours można dodać do kuponów zarówno AKO jak i maxikombi. Jednak wymagana ilość zdarzeń na jedynym kuponie to trzy. Natomiast stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN, a środki muszą pochodzić z konta głównego.

Ta promocja nie dotyczy tylko LOTTO Ekstraklasy. Ponieważ można dodać do kuponu spotkania z piłkarskiej oferty przedmeczowej, które są dostępne w danym momencie.

Spełniając powyższe punkty promocji bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs od bukmachera Forbet
Następny artykułPromocja na El Clasico od LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!