Na dzisiaj, tj. 25 grudnia Etoto daje nam Freebeta 20 PLN. Należy postawić zakład wielokrotny za minimum 50 PLN, jeżeli Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany otrzymamy Freebet, który będzie do wykorzystania na urządzeniu mobilnym.

  1. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 25 grudnia i trwa do godziny 23:59. Do tej godziny masz czas, żeby nasz kupon został rozliczony, a także musisz odebrać bonus.
  2. Stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 50 PLN. Jednak bukmacher zabrania grania freebetami oraz innymi środkami bonusowymi.
  3. Na kuponie muszą znajdować się minimum dwa typy.
  4. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.02.
  5. Twój kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.

Jak spełniasz powyższe warunki to przysługuje Ci freebet w wysokości 20 PLN. Pamiętaj, że masz czas go odebrać do godziny 23:59.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 50% od Etoto
Następny artykułZwrot połowy stawki od Etoto
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!