Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Jak tak to warto skorzystać z nowej promocji bukmachera STS. Ponieważ wystarczy dokonać rejestracji konta, a otrzymasz bez depozytu freebet w kwocie 27 PLN.

W promocji mogą wziąć udział jedynie ci gracze, którzy nie mają zweryfikowanego konta u bukmachera STS.

STS kod promocyjny

Podczas tej promocji należy pamiętać, że podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny betonline. A jest to bardzo istotne, ponieważ jak tego nie zrobimy, freebet nie zostanie przyznany do naszego konta. Bonus zostanie przypisany do konta automatycznie po poprawnej weryfikacji konta.

Niewątpliwie warto wypróbować promocji oferowanej przez bukmachera, ponieważ zbliża się weekend, gdzie emocji piłkarskich na pewno nie zabraknie. A poza tym oferta bukmachera jest bardzo ciekawa.

Freebet upoważnia do zagrania kupony bez żadnych kosztów i ryzyka.

Aby wypłacić freebet należy obrócić go trzykrotnością, czyli na kwotę minimum 75 PLN. Warto jest pamiętać, że do obrotu zaliczają się tylko te kupony, które zostaną rozliczone jako wygrane i po kursie nie mniejszym niż 1.91.

Oprócz darmowego freebeta STS oferuje również bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN. Wpłacasz 1000 PLN i drugie tyle masz na grę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPromocja dla nowych graczy od Etoto
Następny artykułBonus do 100 PLN od LvBet!!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!