Freebet w wysokości 27 PLN ma dla swoich graczy bukmacher STS i to bez depozytu. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora to jest najlepsza okazja, żeby to zrobić, a tym samym zgarnąć bonus.

Bukmacher STS przyznaje freebet nowym graczom bez depozytu

Bukmacher STS freebet bez depozytu

Promocja skierowana jest do graczy, którzy nie mają jeszcze konta u wspomnianego operatora.

Jednak należy pamiętać, że podczas procesu rejestracyjnego w rubryce kod promocyjny należy wpisać BETONLINE . Ten kod upoważnia do przyznania bonusu w wysokości 27 PLN. Warto jest podkreślić, że można go otrzymać nie dokonując nawet depozytu!

Freebet od bukmachera STS bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bonus zostanie automatycznie przyznany do konta gracza po poprawnej jego weryfikacji. Maksymalnie może potrwać to do trzech dni roboczych.

Niewątpliwie warto jest założyć konto u tego operatora, ponieważ bukmacher STS oferuje bogatą ofertę dla swoich graczy, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. A poza tym za darmo można obejrzeć u bukmachera spotkania w jakośći HD.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. W tym przypadku jest to 81 PLN. Należy jednak pamiętać, że w obrocie biorą udział jedynie kupony wygrane.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPakiet powitalny dla nowych graczy od Fortuny
Następny artykułWygrywaj więcej z Forbet o 14%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!