Jeżeli w dniu dzisiejszym postawisz kupon za przynajmniej 50 PLN i okaże się, że jest przegrany, a spełnisz poniższe warunki promocji to dostaniesz od bukmachera Freebet w wysokości 5 PLN. Szczegóły promocji znajdują się poniżej.

Promocja aktualna jest tylko w piątek  14 grudnia. I kupon musi zostać rozliczony maksymalnie do godz. 23:59, ponieważ do tego czasu mamy czas odebrać Freebeta. W innym przypadku promocja przepada.

Kupon musi być zawarty przynajmniej za 50 PLN i zostać zawarty za gotówkę (Jeżeli zostanie postawiony za stawkę z innych bonusów, automatycznie nie bierze udziału w konkursie). Minimalna ilość zdarzeń na każdym kuponie to dwa, gdzie kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Aby odebrać nagrodę w akcji Sprzedaży premiowanej, użytkownik po rozliczeniu u musi kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie dopisana do konta gracza maksymalnie po 72 godzinach od aktywacji bonusu.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzwartkowy bonus od Forbet
Następny artykułBonus 25 PLN od Etoto na E – Sport
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!