Przed nami kolejna promocja z okazji i prowadzonego kalendarza adwentowego przez Etoto. Na poniedziałek bukmacher zachęca nas, aby zagrać dokładny wynik z piłki nożnej. W razie przegranej bukmacher przyzna Ci, Freebeta w wysokości 25 PLN.

Promocja jest aktywna jedynie w poniedziałek 17 grudnia w godzinach 0:00 -23:59. Jedynie w tych godzinach, mamy czas, aby postawić kupon i musi on zostać rozliczony. Należy również pamiętać, aby odebrać nagrodę do końca dnia. W innym przypadku automatycznie przepada.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN. Jedyna dyscyplina, która jest brana pod uwagę w dzisiejszej promocji to piłka nożna. Z której to dyscypliny należy wytypować dokładny wynik. Bukmacher dopuszcza dwa rodzaje typów:

  • Dokładny wynik;
  • Dokładny wynik – wybór wielokrotny;

Po tym jak bukmacher rozlicz Ci kupon i okaże się, że jest on przegrany. Masz czas do godziny 23:59, aby odebrać bonus, a dokładnie Freebeta w wysokości 25 PLN.

Aby, go aktywować należy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do Twojego konta maksymalnie po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygraną. Promocja na poniedziałek 17 grudnia
Następny artykułPromocja od Etoto na 18 wtorek grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!