W dniu 21 grudnia bukmacher Etoto daje nam Freebeta w wysokości 20 PLN, jeżeli dokonasz zakładu za minimum 70 PLN. W razie przegranej bukmacher przyzna właśnie CI bonus, który będziesz mógł wykorzystać na urządzeniu mobilnym. Należy pamiętać, że nagrodę można odebrać do końca dnia!

Promocja obowiązuje jedynie w piątek 21 grudnia do godz. 23:59. I do tego momentu Twój musi zostać rozliczona.

Ponadto jak chcesz wziąć udział w promocji to musisz postawić kupon za przynajmniej 70 PLN. A musi on być zawarty za gotówkę, ponieważ freebety, czy też granie innymi środkami bonusowymi jest zabronione. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02. A na kuponie muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia.

Jeżeli Twój kupon okazał się przegrany masz czas do godziny 23:59, aby odebrać swój bonus. Jeżeli tego nie zrobisz promocja automatycznie przepada.

Aby odebrać bonus musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułWiększa wygrana z siatkówki tylko dzisiaj i z LvBet
Następny artykułBonus od Etoto na 22 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!