Z  okazji 13 grudnia i prowadzonej promocji kalendarza adwentowego  Etoto daje na dzisiaj Freebet w wysokości 10 PLN. Postaw zakład wielokrotny za minimum 50 PLNi w razie przegranej zgarnij FreeBet. Szczegółu regulaminu znajdują się poniżej:

Promocja dotyczy jedynie użytkowników  którzy mają aktywne konto na stronie bukmachera, czyli www.etoto.pl.  A do tego dokonali przynajmniej dwóch depozytów na konto.

Warto jest pamiętać, że promocja dotyczy jedynie spotkań z dnia dzisiejszego, czyli 13 grudnia.Więc musi on być zawarty dzisiaj, ale co istotne również rozliczony maksymalnie do godzinie 23:59.

Minimalna kwota to 50 PLN i musi ona pochodzić z konta głównego. Zawarcie kuponu z środków promocyjnych nie jest brane pod uwagę.

Na kuponie muszą znajdować  się przynajmniej dwa zdarzenia, gdzie to  kurs minimalny na każde z nich wynosi przynajmniej 1.02.

W razie rozliczenia kuponu jako przegrany mamy czas maksymalnie do godziny 23:59 w dniu dzisiejszym, aby odebrać nagrodę. Jeżeli tego nie zrobimy to automatycznie ona przepada. Aby ją odebrać musimy  po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na wtorek 12 grudnia od LvBet
Następny artykułTniemy ryzyko z Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!